پیشگاموبیل:لوتوس اوورا اسپرت 410 مدل 2017

لوتوس اوورا اسپرت ۴۱۰ مدل ۲۰۱۷ دارای بدنه سبک وزن فیبر کربنی است و کاهش وزن ۷۰ کیلو گرمی را مشاهده می کنیم.وزن خودرو حدود ۱۳۲۵ کیلوگرم است.این خودرو  با داشتن یک بدنه جدید از عملکرد بالا و شتاب ۰-۱۰۰ ۳.۹ ثانیه ای و بیشترین سرعت ۱۸۶ مایل بر ساعت را دارد.

البته تمام بدنه از فیبر کربن نخواهد بود بلکه در قسمت هایی نظیر سقف، دیفیوزر هاو درب صندوق عقب استفاده شده است.البته این خودرو از رینگ های آلیاژی سفارشی با وزن سبک تر بهره می برد (لاستیک میچلین)که علاوه بر کاهش وزن در لوتوس اوورا اسپرت ۴۱۰ قدرت مانور آیرودینامکی آن هم افزایش داشته است.کاهش وزن در مدل ۴۱۰ سبب شده که این شرکت در مدل جدید ارتفاع را به مقدار ۵ میلیمتر کاهش دهد.

لوتوس اوورا اسپرت ۴۱۰  جدید از سیستم تعلیق قابل تنظیم جدیدی بهره می برد که خود را با توج به سرعت و یا حالت رانندگی تطبیق می دهد.که در کنار یک سیستم دیفرنسیل لغزش محدود جایی برای خطا در خودرو بخصوص در سر پیچ های تند نمی گذارد.

لوتوس اوورا اسپرت ۴۱۰  در مدل ۲۰۱۷ خود از یک موتور شش سیلندر ۳۵۰۰ سی سی  ۶ سیلندر سوپرشارژ استفاده کرده است که می تواند ۴۱۰ اسب بخار در ۷۰۰۰ دور در دقیقه و ۴۱۰ نیوتن متر گشتاور در ۳۵۰۰ دور در دقیقه تولید کند و این نیرو را از طریق سیستم انتقال شیف ترونیک به چرخ ها منتقل کند.

شتاب ۰ تا ۱۰۰ همانگونه که در ابتدا اعلام کردیم در حدود ۳.۹ ثانیه و تاپ اسپید این خودرو ۱۸۶ مایل یا  ۳۰۰ کیلومتر در ساعت است .

کاهش وزن این خودرو اجازه داده است مجدد تعلیق، با هندسه بهبود یافته و کاملا تجدید نظر شده با نوسانات کم، نیز به عنوان یک  و ارتفاع سواری کمتر از اوورا ۴۰۰. در نتیجه، دست زدن به واضح تر است، همراه با بدن بهتر و کنترل رول، هنوز راحتی سواری و خونسردی را حفظ است.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل