پیشگاموبیل:مزدا MX-5 RF مدل 2017

پیشگاموبیل:مزدا MX-5 RF مدل 2017

مزدا MX-5 نسخه محبوب شرکت مزدا است که سراسر جهان دارای تولید ۱ میلیونی می باشد.نسل چهارم این خودرو به گونه ای است که لذت رانندگی را با یک خودروی اسپرت و چابک با مدل خودرو های سقف دار با یک ظاهر طراحی فست بک نفیس در اختیار شما می گذارد.

مزدا MX-5 RF با قیمتی در حدود ۳۰۰۰۰ دلار دارای موتور درون خطی-۴ سیلدر با حجم موتور ۲۰۰۰ سی سی از نوع اسکای اکتیو است که می تواند ۱۵۵ اسب بخار و ۱۴۸ نیوتن بر متر نیرو تولید کند.گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک در این خودرو با این موتور می تواند شتاب ۰ تا ۱۰۰ در حدود ۷.۴ ثانیه طی کند و در ادامه سرعت خود را به ۱۳۰ مایل بر ساعت برساند.

یک طراحی جدید و منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا لذت  یک مدل جدید از رانندگی را در هوای آزاد داشته باشید.نتیجه اینکه مزدا MX-5 RF (فست بک )، نامی است که نشان دهنده ماشین سقف دار و فست بک جمع شونده است . (معنی حروف RF )

هدف طراحی برای مزدا MX-5 RF ایجاد فرم ایده آل برای یک نسخه ماشین سقف دار از MX-5 بود. به عبارت دیگر، آن را برای رسیدن به یک طراحی سقفی کاملا جدید که ترکیبی از یک کابین زیبا با شبح از یک ماشین سقف دار و رانندگی در  آسایش و هوای آزاد است  فراهم کند .در حالی که پانل های سقف بالای سر و تماس پنجره های شیشه ای در خارج از نظر محو می شودند، این عبارتی واقعا منحصر به فرد است.

رنگ خاکستری برای این خودرو بخوبی برازنده است.این رنگ بدنه جدید  به تازگی برای اولین بار در CX-9 توسعه یافته استکه به عنوان یک خودروی سه ردیفه متقاطع SUV متوسط ​​معرفی شده است. ماشین خاکستری برای بیان زیبایی از قدرت و دقت یک ماشین مناسب است . با کنتراست قوی بین نور و سایه و براقیت.

طراحی داخلی مزدا MX-5 RF    شامل پانل های بدنه  که در اطراف  درب قرار دارد  و ویژگی های طراحی داخلی این خودرو به نظر کارشناان چیزی بالاتر از یک خودرو سواری عادی است.و حال هوای لوکس سواران را دارد.صفحه نمایش اطلاعات خودرو با سایز عالی  ۴.۶ اینچ تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را بر آورده می کند.جنس صفحه نمایش از LCD رنگی TFT است.داشبورد و پانل های درب و رکش صندلی ها از جنس با کیفیت و چرم قابل  لمس ناپاست که دارای دوخت خاکستری است .

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل