پیشگاموبیل: لکسوس 500h LC مدل 2017

500h LC لکسوس که ویژگی های اولین سیستم ترکیبی چند مرحله در جهان را در خود دارد.در اصل نسل بعدی انتقال قدرت هیبریدی که به طور خاص طراحی شده است. یک طراحی جدید و همچنین بروزرسانی در قسمت های عملکردی و ساختاری خودروی لکسوس ۵۰۰h LC آن را در موقعیت کوپه شاخص لکسوس قرار می دهد.

الهام از نسخه کانسپت LF-LC که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد ، لکسوس ۵۰۰h LC نشان دهنده یک تغییر در فرآیندهای مهندسی و طراحی لکسوس و نشانگر آغاز یک مرحله جدید برای نام تجاری لکسوس است.طراحی فوق العاد زیبای لکسوس ۵۰۰h LC  به واقع که یک ترکیب آوانگارد  از ظرافت و پویایی است،لکسوس ۵۰۰h LC در بیرون خود دارای یک بردنه براق ات که از طراحی L-finesse بهره می برد.

بال جلو و عقب عرض شده، چرخ های بزرگ با قطر بیشتر ،  دو طرف درب های کناری به داخل کشیده شده که این بدلیل   ایجاد یک فرم قدرتی سه بعدیست، یک شکل معماری جدید و هارمونیک با جلوی خودرو برای آینه ها و همچنین   طرح زیبای پنجره مشبک دوک شکل ،استفاده از نوار های متعدد کروم در بیرون خودرو ،،چراغ جهت روشنایی در روز جدید (DLR) به همراه  چراغ LED سه گانه، از ویژگی های اصلی در طراحی قسمت جلویی این خودروست.

در عقب نیز لکسوس ۵۰۰h LC  اغوا کننده است. سقف کابین عریض تر، قوس رینگ های عقب عضلانی تر و تقویت شده ،  طراحی  چراغ عقب منحصر به فرد، یک دنباله  از لامپ های LED به شکل L  که به طور فزاینده به شدت روشنای آن ها کمک می کند و در شما تصور سه بعدی استثنایی ایجاد می کند.

دینامیک رانندگی و حالت  آیرودینامیکی خودرو افزایش یافته است کهاینها بدلیل تعویض رینگ های قدیمی با جدید  است که سبب  بهبود ثبات خودرو در سرعت های  بالا شد،  یک دیفیوزر عقب و اسپویلر عقب فعال با برنامه تنظیم درجه آن می باشد.لکسوس ۵۰۰h LC جدیددارای رینگ های جدید   ۲۰″ و ۲۱ ” آلیاژی  آلومینیومی  می باشد.

طراحی داخلی جدید در ۵۰۰h لکسوس LC منعکس کننده طراحی خارجی لوکس پویا با کابینی که ترکیبی از تمام ظرافت، کیفیت و پیچیدگی  با لذت رانندگی بالا و راحتی است .گسترش فضای  جلو، ایجاد یک فضای راحت ، و ترویج اعتماد به نفس راننده از طریق الگو های اتاندارد ارگونومیک، صفحه نمایش اطلاعات خودرو پیشرفته ،کنسول مرکزی دارای یک پد لمسی با رابط لمسی از راه دور (RTI)،سیستم صوتی  لوینسون و  پایونیر، اثاثه و لوازم داخلی، کنسول مرکزی چرم دست دوز می باشند و   از نوع آلکانترا می باشند.

سیستم ترکیبی مرحله در ۵۰۰h لکسوس LC  برای ایجاد یک رانندگی  ترکیبی ولی ورزشی تر و جذاب تر که  تجربه رانندگی با تطبیق سرعت موتور با ورودی دریچه گاز را بهمراه افزایش راندمان قدرت و مصرف سوخت خواهد بود. ۵۰۰h لکسوس LC دارای یستم انتقال قدرت ترکیبی با موتور ۳.۵ لیتری V6 بنزینی و یک موتور الکتریکی قدرتمند و یک باتری لیتیوم یون مجهز  به یک گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته ترکیبی است که در قسمت عقب سیستم انتقال قدرت قرار گرفته است. موتور الکتریکی این خودرو احساس شتاب بیشتری را نسبت به موتور بنزینی آن ایجاد میکند و اضافه کردن دنده‌های فیزیکی به آن، دور موتور را کاملا به خواست راننده تغییر می دهد. در نتیجه میزان شتاب خودرو وابستگی بسیار زیادی به پدال گاز پیدا کرده است، به طوری که قادر است در کمتر از ۵ ثانیه سرعتش را به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند.

سیستم فرمان و  سیستم  تعلیق در خودروی  ۵۰۰h لکسوس LC  بروز رانی و با کیفیت تر شده است. لازم ات بدانید این خودرو دارای وزن کمتری نسبت به مدل قبل خود است و این نیز بدلیلوجود بدنه بک وزن تر از جنس آلمینیوم است.

لکسوس LC ۵۰۰h  از تمامی سیستم های ایمنی روز دنیا بهرمند است.سیستم ایمنی جلوگیری از تصادف،سیستم تشخیص عابر پیاده، سیستم کنترل اتوماتیک ،سیستم کمکی هوشمند در میر های تنگ و باریک،لامپ اتوماتیک(LKA)  ،سیستم (PCS) ،سیستم نگهدارنده خودرو در خط  (AHB) از موارد جدید و برجسته در این خودروست.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل