نحوه گذاشتن عکس و کاور دلخواه بر روی موزیک و آلبوم ها

نحوه گذاشتن عکس و کاور دلخواه بر روی موزیک و آلبوم ها

 4 سال قبل

شاید شاهد موزیک ها و آلبوم های موسیقی باشید که تا آنها را باز می کنید و شروع به پخش کردن می شوند ، عکسی برای موزیک تعیین شده است که شما می توانید هنگام پخش موزیک ، آن را مشاهده کنید . به این نوع عکس ها ، کاور موزیک و آلبوم می باشد . هر موزیک و آلبومی کاور مخصوص به خود را دارد و یا بعضی از موزیک ها هم اصلا کاور ندارند! اما با این روش ها ، می توانید کاور ها را تغییر کنید و یک کاور جدید جاییگزین کنید . روش اول مخصوص اندروید و روش دوم مخصوص ویندوز می باشد ، پس با پیشگام آی تی همراه باشید .

نحوه گذاشتن عکس و کاور بر روی موزیک ها برای اندروید :

همانطور که مشاهده می کنید ، این روش مخصوص اندروید می باشد و به راحتی می توانید با این روش ، در دستگاه اندرویدی خودتان ، کاور موزیک و آلبوم های خودتان را تغییر و جاییگزین کنید .

ما نرم افزاری را برای این کار به شما پیشنهاد می کنیم که مخصوص ویرایش و تغییر کاور عکس های موسیقی و آلبوم می باشد . نام این نرم افزار Album Art Grabber می  باشد . شما دوستان عزیز به راحتی می توانید این نرم افزار را به صورت کاملا رایگان از مارکت گوگل پلی و یا کافه بازار دانلود کنید .

سپس پس از نصب این نرم افزار ، وارد آن می شوید . پس از وارد شدن ، وارد صفحه ی اصلی نرم افزار می شوید که باید آلبوم و یا موسیثی مورد نظر خودتان را برای ویرایش کاور آن انتخاب کنید .

سپس پس از اینکه موسیقی و یا آلبوم مورد نظر خودتان را انتخاب کردید ، با صفحه ای مواجه می شوید که تیتر (تایتل) آن Choose image from نام دارد . در این صفحه ، شما باید مکانی که می خواهید تصویر خودتان را برای موسیقی و یا آلبومتان جاییگزین کنید را انتخاب کنید . به طور مثال ما می خواهیم از کارت حافظه عکس خودمان را انتخاب کنیم ، پس گزینه "SD Card" را  انتخاب می کنیم .

سپس پس از انتخاب عکس ، گزینه "Set" را می زنید تا عکس جاییگزین کاور موسیقی و یا آلبومتان شود . تمام شد ! و هم اکنون می توانید موسیقی مورد نظر خودتان را پخش کرده و ببینید که عکس مورد نظر شما بر روی آن قرار گرفته شده است .

نحوه گذاشتن عکس و کاور بر روی موزیک ها مخصوص ویندوز :

ابتدا یک تصویر که می خواهید بر روی موسیقی خودتان بگذارید را مانند تصویر زیر باز کنیو بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه Copy را بزنید :

سپس ، نرم افزار Windows Media Player ویندوز خودتان را باز کنید و مانند شکل زیر ، آلبوم و یا موسیقی خودتان را انتخاب کنید :

سپس گزینه Paste Album art را بزنید تا عکس برای آن جاییگزین و تعیین شود .

خوب دوستان عزیز آموزش در اینجا به پایان می رسد و امیدوارم که بتوانید نهایت استفاده را از این آموزش برده باشید .

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

دیدگاه ها (7)

Gravatar image
عطیه
سه‌شنبه,16 دی 1399-23:2

ممنونم . عالی بود

Gravatar image
ممدم
شنبه,1 شهریور 1399-17:52

توی روش ویندوز بی کیفیت میفته تصویر

Gravatar image
ذوالفقار شریفی
یکشنبه,21 اردیبهشت 1399-16:50

با سلام .ازهمان روش من فقط ان کلیپهاییکه در مدیا پلی یر هستند ولی خیلی از mp3ها که در ویندوز پلی یر پلی میشوند در فهرست ویندوز پلی یر نیستند .و تشکر از راهنماییتان ... شریفی

Gravatar image
محمد رسول
یکشنبه,7 اردیبهشت 1399-17:14

من وقتی میخواهم paste کنم ارور میده و نمی شه

Gravatar image
mohammad
جمعه,8 فروردین 1399-1:32

بسیار بسیار عالی و خلاصه و کار راه بنداز . واقعا ممنون . دمتونم گرم . خسته هم نباشید

Gravatar image
Navid
چهارشنبه,16 مرداد 1398-16:16

تو ویندوز 10 این تغییر فقط تو محیط مدیا پلیره و فایل اصلی بدون تغییر میمونه. ویندوز 7 رو نمیدونم

Gravatar image
عرشیا ساری اصلانی
چهارشنبه,15 خرداد 1398-15:53

عالی بود ممنونم ازتون.