آموزش فعال کردن و غیر فعال کردن پشت خطی در اپراتورها برای اندروید و دیوایس های آیفون

فرض کنید در حال صحبت با تلفن همراه یا تلفن ثابت خود هستید و فرد دیگری هم با شما تماس گرفته است. آیا شما متوجه تماس او خواهید شد؟ اگر سیستم پشت خطی برای گوشی شما فعال باشد جواب مثبت است. با این کار هر وقت که در حال مکالمه هستید اگر شخص دیگری با شما تماس بگیرد بوق مشغولی برایش پخش نمی شود اما یک صدای بوق در گوشی شنیده خواهد شد و شماره شخص دوم روی گوشی شما نمایان خواهد شد و با زدن کلید سبز روی گوشی می توانید با شخصی که پشت خط است صحبت کنید. 

Call Waiting یا انتظار تماس (ممکن است در فهرست منوهای خود به طور اختصاری CW بیابید) یک ویژگی مفید است که در اکثر تلفن های همراه موجود است. با فعال کردن Call Waiting ، اگر پشت خطی داشته باشید حتی اگر در وسط تماس دیگری باشید ، به شما هشدار می دهد. با استفاده از آن ، شما می توانید به تماس جدید تغییر دهید یا آن را رد کنید.


حتی در صورتی که این گزینه در بسیاری از دیوایس های اندرویدی موجود باشد یا نه ، فعال یا غیرفعال کردن این گزینه بسته به اپراتور شما هم دارد.


متد نخست برای فعال کردن این گزینه:

حتی اگر دستگاه های Android در انواع مختلفی باشند ، از همین فرایند اساسی می توان برای فعال کردن Call Waiting در اکثر آنها استفاده کرد. اگر فهمیدید که تلفن هوشمند شما گزینه ای برای جابجایی این ویژگی ندارد یا اگر گزینه خاکستری شده است ، لطفا روش دوم را امتحان کنید.

به شماره گیر تلفن خود بروید و روی سه نقطه تپ کنید و تنظیمات یا settings را انتخاب کنید.

برای گوشی های اندرویدی:

1- به اپلیکیشن شماره گیر خود بروید

2- روی گزینه سه نقطه تپ کنید

3- گزینه Setting را تپ کنید

4- گزینه Calls تپ کنید.

5- حالا روی تنطیمات دیگر یا Additional settings تپ کنید. هنگامی که روی این گزینه ضربه می زنید یک پیام پاپ آپ دریافت خواهید کرد. منتظر بمانید.

6- گزینه Call waiting را فعال کنید.

 

برای آیفون:

1- به اپلیکیشن شماره گیر بروید.

2- گزینه CallWaitings  (انتظار تماس) را انتخاب کنید.

3- Call waiting را فعال کنید.متد دوم برای فعال کردن انتظار تماس استفاده از اپلیکیشن اندرویدی Call Waiting Enabler میباشد.

Call Waiting Enabler را نصب کنید.

Call Waiting Enabler

قیمت: رایگان

سازنده: Dāvis Mošenkovs

سیستم عامل: اندروید

حجم: 18 کیلوبایت!

دانلود:


گزینه Activate Call setting را چک کنید و سپس دکمه Apply را تپ کنید.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل