Servicely: اپلیکشنی برای جلوگیری از بروزرسانی خودکار برنامه ها

آیا تاکنون با نوتیفیکیشن به روز رسانی خودکار برنامه هایتان مواجه شده اید؟ با نصب برنامه ای کاربردی می توانید مانع از این به روزرسانی شوید.
به روز رسانی خودکار برنامه های اسمارت فون نه تنها می تواند از دست رفتن شارژ باطری تلفن همراه را به دنبال داشته باشد بلکه می تواند از حجم اینترنت مصرفی کاربران نیز بکاهد. این به روز رسانی حتی در زمانی که صفحه اسمارت فون خاموش باشد نیز اتفاق می افتد. برای مثال به روز رسانی خودکار بازی ها، شبکه های اجتماعی و ...

اما با نصب اپلیکشنی متفاوتی با نام Servicely می توان مانع از به روز رسانی خودکار برنامه های گوشی شد. Servicely می تواند برنامه هایی که نیازی به آپدیت نداشته و در پس زمینه گوشی هستند را کنترل کند تا آپدیت یا به روز رسانی در آنها انجام نشود. کاربران با زمان بندی صحیح به این اپلیکیشن اجازه می دهند تا در بازه زمانی مشخصی به کنترل برنامه ها بپردازد. در صورتی که برنامه ای به صورت خودکار در حال به روز رسانی باشد، این برنامه مانع از آپدیت شده و آن را متوقف می کند.این برنامه برای اجرا نیاز به روت دارد.

با نصب این برنامه می توان کنترل باتری اسمارت فون ها و همینطور حجم مصرفی اینترنت را در اختیار داشت. این برنامه از قابلیت نصب بر پلتفورم های اندروید و iOS را برخوردار است.

 ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل