ساخت اسلاید های جذاب اینستاگرام با برنامه Pics Flow

ساخت اسلاید های جذاب اینستاگرام با برنامه Pics Flow

می دانید که اغلب شبکه های اجتماعی برای آپلود ویدئو محدودیت زمانی دارند. برای مثال اینستاگرام فقط و فقط اجازه آپلود ویدئوهای ۱۵ ثانیه ای را به کاربرانش می دهد.
از جهاتی می توان چنین محدودیتی را آزاردهنده برشمرد، اما همین زمان کوتاه می تواند فرصتی عالی برای بروز خلاقیت در ساخت ویدئوهای کوتاه باشد. اپلیکیشن PicsFlow با ترکیب تصویر و موزیک، شما را تا حد زیادی برای ساخت کلیپ های کوتاه و هنرمندانه یاری می کند.
در PicsFlow می توانید در سه مرحله از عکس هایتان اسلایدشو بسازید. مرحله اول انتخاب عکس از گالری است. سپس باید ترتیب نمایش آنها را مشخص کنید و در نهایت در صورت تمایل روی تک تک آنها فیلترهای مختلف بیندازید. سپس نوبت به تنظیم زمان ویدئو می رسد. PicsFlow بازه زمانی ۱۳ تا ۳۰ ثانیه را برای ساخت اسلایدشو در نظر گرفته که البته بنابرگفته سازنده، احتمال آن هست که در نسخه های بعدی این محدودیت زمانی کمتر شود.
پس از تعیین زمان اسلایدشو، حالا وقت رنگ و لعاب دادن به ویدئوست. یک موزیک پس زمینه خوب می تواند اسلایدشوی شما را دلنشین تر کند، و PicsFlow به غیر از امکان انتخاب از میان آهنگ های حافظه، به طور پیش فرض ۹ ترک کوتاه را برای این کار در اختیار شما قرار داده که همگی را می توانید از لحاظ زمان آغاز پخش تنظیم کنید.
و در نهایت، با تنظیم انیمیشن تعویض عکس ها و انتخاب واترمارک (که می تواند لوگوی PicsFlow یا متن انتخابی شما باشد) کار اسلایدشو به پایان می رسد و ویدئوی کوتاه شما آماده ذخیره شدن و اشتراک گذاری است. هر چند که تنوع انیمیشن ها و افکت ها در PicsFlow چندان جالب نیست، اما با همین موارد محدود هم می توان یک اسلایدشوی چشم نواز چندثانیه ای ساخت. توصیه می کنیم حتما این اپلیکیشن خوب و رایگان را در گجت های اندرویدی تان امتحان کنید.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل