برنامه ی DVD Player ویندوز ۱۰ اکنون با قیمت ۱۴.۹۹$ در دسترس است

دی وی دی پلیر ویندوز 10

اوایل امسال بود که مایکروسافت تایید کرد ویندوز مدیا سنتر به انتهای راه خود رسیده است و در سیستم عامل جدید مایکروسافت جایی نخواهد داشت. اما مایکروسافت اعلام کرد که برای این در برنامه در ویندوز ۱۰ جایگزین دارد و کاربرانی که هنوز از ویندوز مدیا سنتر در ویندوز خود استفاده می کنند، می توانند برنامه ی جایگزین آن را در ویندوز ۱۰ به رایگان استفاده کنند.

مایکروسافت هفته ی گذشته اعلام کرد که کاربرانی که دارای ویندوز ۷ و ۸.۱ بودند که دارای ویندوز مدیا سنتر بوده است، برنامه ی جدیدی برای پخش فیلم های DVD دریافت خواهند کرد، و امروز، این برنامه در استور ویندوز در دسترس قرار گرفته است.

اگر شما در ویندوز های قدیمی خود دارای ویندوز مدیا سنتر نبوده اید، می توانید برنامه ی DVD Player را از استور ویندوز با قیمت ۱۴.۹۹$ خریداری کنید. اما اگر شما از ویندوز های قدیمی خود که دارای ویندوز مدیا سنتر بوده است به ویندوز ۱۰ آپگرید می کنید، نیازی به خرید و دانلود این برنامه ندارید، برنامه ی DVD Player به طور خودکار برای شما دانلود و نصب خواهد شد. اگرچه تنها راه دریافت ویندوز مدیا سنتر به صورت رایگان، آپگرید کردن به ویندوز ۱۰ است و اگر شما اقدام به نصب ویندوز از طریق فایل ISO کنید، باز هم مجبور خواهید بود برنامه ی DVD Player را بخرید.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل