معرفی سایت برنامه نویسی

سرویسهای مانیتورینگ سایت ها

سرویسهای مانیتورینگ سایت ها

یکی از موضوعات حیاتی برای دارندگان سایت ها، آگاه بودن از مسائل و مشکلاتی است که برای وب سایت آنها رخ می دهد. این مشکلات می تواند ناشی از هاست یا خیلی دلایل دیگر باشد. بنابراین چاره کار چیست؟ کاربران چگونه می توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند و از آنها آگاهی پیدا کنند .

جواب این سوال استفاده از سرویس های مانیتورینگ وب سایت هاست...

سرویس مانیتورینگ وب سایت چیست؟

سرویس های مانیتورینگ، سایت هایی هستند که می توانید در آن عضو شوید و این سرویس ها در فواصل زمانی مرتب وب سایت شما را چک می کند و در صورت وقوع مشکل آن را به شما اطلاع می دهند. این ابزار خطاهای DNS یا خطاهای TIMEOUT یا هر گونه وضعیت غیر عادی در وب سایتتان که منجر به ایجاد مشکل در وب سایت شما می شود را اطلاع می دهد .

این سرویس های مانیتورینگ به صورت خودکار عمل می کنند و در صورت down شدن وب سایت و یا ایجاد مشکل، از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهند که وب سایت شما دچار مشکل شده است . بنابراین شما از هر مشکل احتمالی که ممکن است برای سایت شما رخ دهد، اطلاع پیدا می کنید و می توانید از قبل آنها را رفع کنید.

وب سایت های مانیتورینگ بسیاری در اینترنت موجود هستند که شما می توانید بر اساس نیازمندی های خود یکی از آنها را انتخاب کنید. برخی از این وب سایت ها سرویس رایگان هستند که فقط به شما اطلاع می دهند که چه زمانی وب سایت شما down شده است، اگر به دنبال سرویس های بیشتری هستید می توانید با پرداخت پول در سرویس های ویژه عضو شوید و از امکانات فوق العاده این سرویس ها بهره مند شوید.

در زیر برخی از سایتهای مانیتورینگ آورده شده است :

freewebmonitoring

سرویس های مانیتورینگ سایت

site24x7

سرویس های مانیتورینگ وب سایت ها

freesitestatus

سرویس های مانیتورینگ وب سایت ها

امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل