خودرو

پیشگاموبیل:نسخه جدیدو مفهومی ولوو C90 کوپه

پیشگاموبیل:نسخه جدیدو مفهومی ولوو C90 کوپه

ولوو با نشان دادن تصویر با کیفیت از نسخه جدید و مفهومی ولوو C90 کوپه حاکی از ورود مدل جدید  این شرکت در بازار های سرتاسر جامعه بین الملل در سال آینده دادند.

ولوو مدتی پیش ازطراحی جدید بر روی خودروهای تولید یکسال اخیر خبر داده ایست و بعد از آن خبر بلافاصله نسل دوم XC90 به نمایش در آمد. ولوو  S90 و V90 با  طراحی جدید ولوو به خوبی همخوانی داشتند که نمونه آن ها همین تصویر منتشر شده از ولوو C90 کوپه می باشد.


همه برای کوپه C90 ولوو که برای اولین بار در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت 2013 به عنوان یک وسیله نقلیه مفهوم عرضه دست داده است. از آنجا که ولوو اخبار از S90 جدید منتشر شد، شما می دانید آن را نمی خواهد طولانی قبل از آنها پایدار خود را با استیشن واگن و انواع کوپه گرد.

 کوپه را برای یک  ظاهر زیبا طراحی کرده اند، طراحی جلو C90   انعکاس بازگشت به گذشته  الهام بخش جریان تولید کلاسیک سال 60 است.

کوپه جدید  در مقطع XC90 ولوو بیش ازهر پلت فرمی مبتنی بر و مناظر خود به طور مستقیم در رقابت با امثال بی ام و سری 6 و مرسدس بنز E-Class کوپه تنظیم شده است. ولوو احتمالا از ویژگی های آن نظیر موتور 2.0L اتومبیل 4 سیلندر است.  316 اسب بخار و 295 پوند فوت گشتاور
دارد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل