چگونه کانال هایی با اعضای تقلبی(فیک) را از کانال های واقعی تشخیص دهیم

همانطور که همه ی شما می دانید امروزه پیام رسان تلگرام یکی از پرطرفدارترین برنامه های کامپیوتر و موبایل است که امکانات جانبی زیادی دارد و این ویژگی ها باعث شده که رتبه ی بالاتری نسبت به دیگر پیام رسان ها پیدا کند.

یکی از این امکانات که محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد امکان بوجود آوردن کانال هایی درون برنامه است. امروزه کانال های زیادی به وجود آمده و کانال هایی با تعداد اعضای بالا می توانند از راه های مختلف در آمد خوبی کسب کنند.

خوب شاید خیلی از شما کاربر ها اسمی از ممبر فیک شنیده باشید.ممبر های فیک اکانت هایی هستند که تنها دلیل ساختن آنها بالا بردن آمار کانال ها بوده و این اکانت ها هیچ ارزشی ندارند و بازدیدی از مطالب کانال نمی کنند.

با روش های مختلف می شود ممبر فیک ساخت شاید شما نتوانید این روش ها را در اینترنت پیدا کنید زیرا افرادی که این روش ها را بلد هستند حاضر نیستند آن را بصورت رایگان دراختیار دیگران بگذارند.

شاید خیلی از شما ها برای کار هایی مثل تبلیغات یا خرید و فروش کانال نیازمند کانال هایی با اعضای واقعی باشید اما از کجا می فهمید که این کانال ها ممبر های واقعی دارند؟در این مطلب به شما یاد می دهیم که به سادگی کانال های فیک را از واقعی تشخیص دهید.

برای پی بردن به این که اعضای کانال واقعی است یا نه ابتدا به تعداد بازدیدی که از هر مطلب می شود نگاه کنید اگر این تعداد اختلاف زیادی با تعداد اعضای کانال داشت بدانید که ممبر های این کانال تقلبی هستند.

به تاریخ هر مطلب توجه کنید اگر تعداد بازدید مطلب بالا باشد ولی تاریخ آن مربوط به چند روز گذشته باشد به این معنا است که صاحب کانال با روش های مختلف تعداد بازدید مطالب خود را بالا برده تا دیگران را سر کار بگذارد و حقه ای به آن ها بزند.با روش بالا می توانید به سادگی متوجه واقعی بودن یا نبودن اعضای کانال ها شوید.

همچنین بخوانید: چگونه کانال هایی با اعضای تقلبی(فیک) را از کانال های واقعی تشخیص دهیم

همچنین بخوانید: آموزش کامل ساخت دکمه شیشه ای بدون نقل قول

حتما بخوانید: چگونه یک کانال موفق در تلگرام بسازیم.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل  

 

1 نظر ثبت شده

دیدگاه ها (1)

Gravatar image
@English_Far30   | چهارشنبه,17 شهریور 1400

چه دلیل مزخرفی!!! یه قاعده ای وجود داره که تعداد بازدید به طور طبیعی در هر کانال حداقل یک پنجم اعضا هست، قرار نیست که تعداد سین همیشه به اندازه اعضا باشه!!!!!! در ضمن اگه پست های یه چنل هم زیاد سین بخوره باز هم به این دلیل نیست که طرف سین فیک میزنه! چون ممکنه چنل روی تبلیغات پروکسی باشه یا پست های کانال فوروارد در چنل دیگری شدن برای تبلیغ! لطفا در صورت نداشتن اطلاعات کافی *** های خود را با دیگران به اشتراک نگذارید!