رفع مشکلات نرم افزاری ویندوز ۱۰

Microsoft Software Repair Tool برنامه ای قدرتمند است که به شما در حل مشکلات ویندوز ۱۰ کمک شایانی می کند. برای اولین باری که بر روی دکمه برنامه کلیک می کنید، Windows troubleshooting باز می شود که معمولا بهترین مورد برای حل مشکلات ویندوزی می باشد. این نرم افزار می تواند system restore point بسازد و اجزاء سیستم شما که دچار اشکال شده اند را شناسایی کرده و تعمیر کند. برای چنین کاری باید سیستم شما یک بار چک شود تا مشکلات شناسایی شوند. Microsoft Software Repair Tool می تواند مجددا تاریخ و زمان سیستم شما را هم گام سازی کند و علاوه بر این در صورت نیاز می توان برنامه های سیستمی را مجددا نصب کرد. DISM Tool را اجرا کنید تا مجددا سیستم شما از سلامت کافی برخوردار شود و دیگر دچار اشکال نشوید. سیستم خود را با Windows Update بروزرسانی کنید.ویژگی های نرم افزار Microsoft Software Repair Tool :- ریستارت شدن سیستم بعد از انجام عملیات- چک کردن سیستم برای یافتن فایل های خراب- تعمیر فایل های دچار اشکال شده- نصب مجدد برنامه های سیستمی- ساخت system restore pointاگر در لپتاپ از ابزار استفاده می کنید حتما باید کابل برق را متصل کنید.اتصال به اینترنت جهت کار با این ابزار الزامی است.در هنگام کار با این ابزار ممکن است مجبور شوید چندین بار سیستم را restart کنید.سرعت عملکرد این ابزار کاملا به یرعت سیستم و اینترنت شما بستگی دارد. آموزش کار با نرم افزار:

صفحه اصلی نرم افزار

تیک را بزنید و دکمه را بزنید

در مراحل بعد ممکن است از شما بخواهد که گزینه Create Restor Point برای تهیه نسخه پشتیبان و Restart را برای راه اندازی مجدد بزنید

در این مرحله ممک از است از شما سوال کند سیستم ریستور ویندوز خود را فعال کنید ، yes enable system restore را بزنید

دانلود آخرین نسخه این نرم افزار

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل  

 

3 نظر ثبت شده

دیدگاه ها (3)

user profile image
تیم پیشگام آی تی   | پنج‌شنبه,19 مرداد 1396

مرسی

Gravatar image
غزل   | جمعه,11 فروردین 1396

یکی دیگه از مشکلاتی که چه در ویندوز ۸٫۱ و چه در ویندوز ۱۰ وجود داشته و دارد، باز کردن فایل‌ها بدون استفاده از برنامه‌ پیش‌فرض تنظیم شده است. برای مثال ما نرم‌افزاری را به عنوان برنامه پیش‌فرض باز کننده تصاویر در ویندوز ۱۰ انتخاب کرده‌ایم اما در زمان ورود به فایل، تصویر با نرم‌افزار دیگری (معمولا نرم‌افزار پیش‌فن ویندوز) باز می‌شود.برای رفع این مشکل، می‌توانید به بخش Settings وارد شوید، بر روی System کلیک کنید و Default apps را انتخاب کنید. یا به جای اینکار بر روی فایلی که می‌خواهید باز شود راست کلیک کنید، گزینه Open with و سپس Choose another app را انتخاب کنید. در همین زمان با انتخاب نرم‌افزار دلخواه، تیک گزینه Always use this app را هم بزنید تا همیشه این نوع خاص فایل با همین برنامه مخصوص باز شود.

user profile image
تیم پیشگام آی تی در پاسخ به: غزل   | شنبه,12 فروردین 1396

تشکر از آموزش شما