تعرفه رومینگ همراه اول و ایرانسل برای مسافران نوروز ۹۴


بازار تورها و سفرهای خارجی در نوروز، داغ داغ است و هموطنان زیادی به کشورهای مختلف سفر می کنند. برخی از مسافران نوروزی در خارج از ایران، برای برقراری ارتباط از سیم کارت های بومی مقصد و بعضی از همان شماره و سیم کارت همراه اول یا ایرانسل برای کار با تلفن همراه استفاده می نمایند.

اگر شما نیز قصد دارید نوروز ۹۴ به خارج از کشور سفر کنید و در آنجا از سیم کارت همراه اول و یا ایرانسل خود استفاده نمایید، بهتر است بدانید این دو اپراتور موبایل برای خدمات امور بین الملل، تخفیف های نوروزی در نظر گرفته اند که شامل تعداد کمی از کشورها و اپراتورهای خارجی می شوند.

قبل از ذکر قیمت های اعلام شده از سمت اپراتور اول و دوم تلفن همراه کشور، باید بدانید، تصمیم به استفاده از سیم کارت ایرانی یا خارجی به عهده شماست و ذکر این مطلب توصیه به انتخاب خدمات اپراتور خاصی نیست.

ضمنا باید مراقب برخی سود جویی هایی که در هنگام تحویل یا استفاده از سیم کارت های خارجی صورت می پذیرد نیز بوده و از هر فرد یا فروشگاهی، سیم کارت بومی آن کشور را درخواست نکنید.

نکته پایانی اینکه اطلاعات زیر توسط همراه اول و ایرانسل برای نوروز ۹۴ اعلام شده است و محاسبه یا عدم اجرای آن بر عهده شرکت های نامبرده خواهد بود.

تعرفه رومینگ نوروزی همراه اول
همراه اول در نوروز ۹۴ به کاربران خود در ۹ کشور: عربستان، امارات، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، نروز، سوئد و عراق، برای برقراری ارتباط از طریق رومینگ بین الملل تخفیف می دهد.

تعرفه های بالا به ریال بوده و بر مبنای دقیقه (رند به بالا) اعمال می شود.

تعرفه رومینگ نوروزی ایرانسل
برقراری ارتباط توسط رومینگ برای مشترکان ایرانسل در نوروز ۹۴، تنها برای ۴ کشور شامل تخفیف می گردد.

قیمت های بالا به ریال و بر مبنای هر دقیقه است و مشترکان اعتباری باید برای فعالسازی رومینگ کد #۱*۱۱۱* را شماره گیری کنند.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ


ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل