عیدی نوروز 94 همراه اول

عیدی نوروز 94 همراه اول

نوروز هر سال شرکت ها و برندها در جهت جلب رضایت کاربران و جذب مشتری بیشتر، تخفیفات ویژه یا عیدی ارائه می دهند. این امر بین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به یک رسم تبدیل شده و فروشگاه های اینترنتی، ارائه دهندگان ADSL و اپراتورهای موبایل در این رمینه از دیگران پیش افتاده اند.

در همین راستا شرکت ارتباطات سیار قصد دارد در ۱۳ روز ابتدایی سال 1394، در ۵ مبلغ متفاوت به مشترکان خود، عیدی دهد. برای این کار کافی است دارندگان سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول، ابتدا در طرح فوق ثبت نام کنند تا پس از آن بصورت تصادفی یکی از مبالغ موجود در نظر گرفته شده برایشان به صورت اعتبار درون شبکه ای، محسوب گردد.

این مبلغ عیدی را می توان به صورت تماس و پیامک درون شبکه ای یا هزینه اینترنت (غیر بسته ای) مصرف کرد و امکان استفاده از آن در طرح های تشویقی، خدمات ارزش افزوده و رومینگ وجود ندارد.

کاربران برای دریافت عیدی همراه اول، از روز یکم تا سیزدهم فروردین ۹۴ وقت دارند تا تنها یکبار در این طرح ثبت نام نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

شرکت ارتباطات سیار هنوز اطلاعات کاملتری از نحوه فعالسازی و مبالغ در نظر گرفته شده برای عیدی خود را منتشر نکرده و قرار است، جزئیات آن از طریق وبسایت این اپراتور و پیامک به اطلاع مشترکان برسد.

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخ

ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل