جشنواره نوروز 94 ایرانسل

جشنواره نوروز 94 ایرانسل:

پس از همراه اول این بار نوبت به ایرانسل رسیده تا عیدی خود به مشترکان دائمی و اعتباری را اعلام نماید. این عیدی در قالب تخفیف برای برقراری تماس، ارسال پیامک و استفاده از اینترنت همراه در نظر گرفته شده است.

اپراتور دوم از تخفیف تا ۹۹ درصد در تعرفه تماس ها، پیامک رایگان تبریک نوروز، عرضه بسته ویژه ۵۰ گیگابایتی نوروزی با قیمت ۵۰ هزار تومان، ارائه نیم بهای بسته های اینترنت همراه، عرضه بسته های ترکیبی (مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای و دیتا) ویژه نوروز و امکان تماس رایگان درون شبکه ای، در جشنواره آغاز سال ۹۴ خود خبر داد.

مشترکین این شرکت ارتباطی می توانند در ایام نوروز ۹۴ با استفاده از خدمات «جزیره هوشمند ایرانسل» تا ۹۹ درصد در تماس های داخل شبکه خود تخفیف دریافت کنند. برای استفاده از این سرویس کافیست کاربران با شماره گیری کد دستوری #۱*۱۳۵*، آن را روی خط خود فعال نمایند.

 

محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این طرح براساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می گردد که در آن میزان تخفیف در ساعات غیر اوج مصرف و در مناطق دارای ترافیک کمتر شبکه، بیشتر محاسبه می شود. اطلاع از میزان تخفیف در ساعت کنونی و آینده از طریق شماره گیری کد دستوری #۰*۱۳۵* در سراسر کشور امکان پذیر است. همچنین مشترکانن با اسفتاده از سیستم پخش سلولی (cell broadcast) هم میتوانند طی ساعات و در مکان های مختلف به صورت خودکار از میزان تخفیف تماس های منطقه خود مطلع گردند.

مشترکان سیم کارت های اعتباری ایرانسل، با فعال سازی طرح «پیام تبریک» از طریق شماره گیری کددستوری #۳۱۰* و تنها با پرداخت یک هزار تومان میتوانند تا ۱۵ فروردین یه تعداد نامحدود پیامک تبریک نوروزی به دیگر کاربران این اپراتور ارسال کنند.

در جشنواره مذکور، از دوم فروردین مشترکان سیم کارت های اعتباری، با خرید هر شارژ حداقل ۲ هزار تومانی، می توانند معادل مبلغ شارژ خود در همان روز برای تماس های درون شبکه اعتبار هدیه دریافت نمایند. توجه داشته باشید که طرح یاد شده، شامل شارژ شگفت انگیز و خط به خط نمی گردد و برای اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه باید از طریق کددستوری #۲۷*۱۴۱* اقدام شود.

کاربران دائمی و اعتباری که به ترافیک بالا در ایام نوروز نیازمندند (به ویژه افرادی که تحت پوشش شبکه های ۳G و ۴G قرار دارند)، با شماره گیری کد دستوری #۱۱*۵*۵۵۵* و پرداخت ۵۰ هزار تومان، می توانند از بسته ۵۰ گیگابایتی اینترنت همراه نوروزی ایرانسل با اعتبار زمانی ۱۵ روز بهره مند گردند.

البته اپراتور دوم تلفن همراه کشور طرح تخفیف بسته های تشویقی دیتای خود را که از دهه فجر آغاز شده بود در ایام نوروز ادامه می دهد که در آن بسته های افزایشی اینترنت همراه ایرانسل به صورت نیم بها ارائه می شوند. مشترکان برای فعال نمودن این بسته ها باید از طریق کد دستوری #۸*۵*۵۵۵* اقدام نمایند.

بسته های اینترنت با تخفیف ۵۰ درصد عبارتند از:

- ۵ گیگابایتی هفتگی با قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان (گیگابایتی ۳ هزار و ۵۰۰ تومان)

- ۵ گیگابایتی یک ماهه با قیمت ۲۰ هزار تومان (گیگابایتی ۴ هزار تومان)

- ۱۰ گیگابایتی یک ماهه با قیمت ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان (گیگابایتی ۳ هزار و ۲۵۰ تومان)

- ۲۰ گیگابایتی یک ماهه با قیمت ۵۰ هزار تومان (گیگابایتی ۲ هزار و ۵۰۰ تومان)

- ۶ گیگابایتی ۳ ماهه با قیمت ۲۵ هزار تومان (حدودا گیگابایتی ۴ هزار و ۱۶۰ تومان)

- ۹ گیگابایتی ۳ ماهه با قیمت ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان (حدودا گیگابایتی ۳ هزار و ۶۰۰ تومان)

- ۱۲ گیگابایتی ۳ ماهه با قیمت ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان (گیگابایتی ۳ هزار و ۱۲۵ تومان)

- ۱۵ گیگابایتی ۳ ماهه با قیمت ۴۵ هزار تومان (گیگابایتی ۳ هزار تومان)

- ۱۸ گیگابایتی ۳ ماهی با قیمت ۴۷ هزار و ۵۰۰ تومانی (حدودا گیگابایتی ۲ هزار و ۶۵۰ تومان)

- ۳۰ گیگابایتی ۳ ماهه با قیمت ۶۰ هزار تومان (گیگابایتی ۲ هزار تومان)

- ۵۰ گیگابایتی ۳ ماهه با قیمت ۷۵ هزار تومان (گیگابایتی ۲ هزار و ۵۰۰ تومان)

- ۷۰ گیگابایتی ۶ ماهه با قیمت ۱۳۰ هزار تومان (حدودا گیگابایتی یک هزار و ۸۶۰ تومان)

- ۱۰۰ گیگابایتی ۱۲ ماهه با قیمت ۱۷۵ هزار تومان (گیگابایتی یک هزار و ۷۵۰ تومان)

همچنین مشترکان ایرانسل در ایام نوروز، با توجه به میزان مکالمه، پیامک و دیتای خود می توانند یکی از بسته های ترکیبی مقرون به صرفه نوروزی این اپراتور را انتخاب نموده و از طریق کددستوری #۸*۱*۲*۵۵۵* فعال کنند. این بسته های ترکیبی عبارتند از:

- بسته ۷ روزه ۲۰۰ مگابایت اینترنت همراه و ۲۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی با قیمت ۵ هزار تومان

- بسته ۱۵ روزه شامل ۳۰۰ مگابایت دیتای همراه، ۳۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه ای، ۳۰۰ پیام چندرسانه ای و ۳۰۰ پیامک فارسی درون شبکه ای با قیمت ۱۰هزار تومان

- بسته ۱۵ روزه یک هزار مگابایت اینترنت همراه، یک هزار دقیقه تماس درون شبکه ای، یک هزار پیام چندرسانه ای و یک هزار پیامک فارسی درون شبکه ای با قیمت ۲۰ هزار تومان

- بسته ۱۵ روزه ۵ هزار مگابایت اینترنت همراه، ۵ هزار دقیقه مکالمه درون شبکه ای، ۵ هزار پیام چندرسانه ای و ۵ هزار پیامک فارسی درون شبکه ای با قیمت ۵۰ هزار تومان

- بسته ۱۵ روزه ۲۰ هزار مگابایت اینترنت همراه، ۲۰ هزار دقیقه تماس درون شبکه ای، ۲۰هزار پیام چندرسانه ای و ۲۰هزار پیامک فارسی درون شبکه ای با قیمت ۱۰۰ هزار تومانثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل