تکنولوژی

طرح های زمستانی در همراه اول

طرح های زمستانی در همراه اول

 

بارش طرح های زمستانی در همراه اول
همراه اول با اجرای کمپین «بارش طرح های زمستانی»، تخفیف های گوناگونی را به مشترکین خود در طرح های مختلف ارائه می دهد.

مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول با فعالسازی طرح های «از این جیب به اون جیب»، «سیم کارت دانشجو»، «یه همراه معتبر»، «روزهای گرم حرفی»، «انتقال تماس»، «بسته های قیمتی»، «بسته های مکالمه خانواده»، «هدف رو بزن»، «شتاب در پرداخت» و  «شارژ فوق العاده» می توانند از تخفیفات ویژه ای بهره مند شوند.


از این جیب به اون جیب
قیمت سیم کارت های اعتباری ۱۰ هزار تومان در طرح از «این جیب به اون جیب» است که شامل ۵هزار تومان اعتبار اولیه و ۵ هزار تومان اعتبار هدیه پس از اولین شارژ خواهد بود. یعنی پس از خرید سیم کارت اعتباری با اولین شارژ می توانید از ۵ هزار تومان اعتبار هدیه استفاده نمایید.

سیم کارت دانشجو
این سیم کارت ها با قیمت ۵ هزار تومان و ۳ هزار تومان اعتبار به افرادی که کارت دانشجویی ارائه دهند، واگذار می شود که قابلیت استفاده از طرح جمعه های رویایی را دارند. در طرح مذکور مشترک می تواند به صورت رایگان در روزهای جمعه تماس برقرار کند بدون آنکه محدودیتی را در زمان و تعداد مکالمه داشته باشد. برای اجرای این طرح باید کد #۴۴*۱۱۱* را شماره گیری کنید.

یه همراه معتبر
در این طرح می توانید سیم کارت های دائمی همراه اول را با قیمت ۱۶۵ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری نمایید. برای این کار می توانید از دفاتر خدمات ارتباطی یا فروشگاه های همراه اول به صورت حضوری و یا از سامانه فروش سیم کارت همراه اول به صورت غیر حضوری خریداری کنید.

روزهای گرم حرفی
در این طرح کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می‏ توانند تنها با پرداخت هزار تومان در طول روز از ۶۰ دقیقه (یک ساعت) مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) از ساعت ۷ تا ۲۳ بهره مند شوند. برای خرید بسته کد #۳۳۶۱*۱۱۱* را شماره گیری کرده و یا عدد ۱ (لاتین) را به شماره ۸۰۶۴ پیامک کنید. ضمنا برای استعلام زمان باقی مانده طرح کد #۳۳۶۰*۱۱۱* را شماره گیری نموده و یا عدد صفر (لاتین) را به شماره ذکر شده ارسال نمایید.


انتقال تماس
در این طرح مشترکین همراه اول می توانند تماس های ورودی خود را در حالت های مختلف به یک شماره تلفن ثابت انتقال دهند (Call Forward).

بسته های قیمتی
این اپراتور بر اساس سطوح مصرف مشترکان خود اقدام به طراحی پیشنهادهای مختلف برای کاربران دائمی نموده و برای مدت محدودی بسته های اینترنت پرسرعت «نوترینو» به صورت رایگان به مشترکین داده خواهد شد.


بسته های مکالمه خانواده
همراه اول امکان مکالمه رایگان به صورت نامحدود و همچنین دو طرفه بین دو مشترک را در قالب بسته‌های مکالمه خانواده فراهم کرده است. اگر مشترک دائمی این اپراتور هستید، یک بسته ماهانه ۵۰۰ یا هزار دقیقه ای درون شبکه بخرید، آن را با یک یا دو مشترک دائمی دیگر به اشتراک بگذارید و بدین ترتیب کلیه مکالمات شما با ایشان و بالعکس تا ۳۰ روز رایگان خواهد شد. هزینه بسته ۵۰۰ دقیقه ای ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بسته هزار دقیقه ای ۵۷ هزار تومان است.


هدف رو بزن
در این طرح مشترکان دائمی براساس میانگین مصرف شش ماه اخیر به گروه های مختلف تقسیم می شوند و برای هر مشترک، یک هدف مشخص می شود که در صورت رسیدنِ مصرف به این هدف، دو برابر همین مبلغ را به صورت درون شبکه (یعنی شماره های همراه اول و تلفن های ثابت) هدیه می گیرد. به عنوان مثال، اگر هدف تعیین شده ۲ هزار تومان باشد، با رسیدن به ۲ هزار تومان کارکرد، مبلغ ۴ هزار تومان هدیه برای مشترک فعال می شود.


شتاب در پرداخت
اپراتور یاد شده در راستای تشویق کاربران در پرداخت به موقع قبوض خود، به کلیه مشترکان دائمی که قبض پایان دوره هر ماه را تا بیستم ماه بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند، علاوه بر ارائه یک روز مکالمه رایگان درون شبکه به عنوان هدیه، آنها را در قرعه کشی ماهانه یک دستگاه خودروی پراید و ۱۰۰ دستگاه گوشی P6 هواوی نیز شرکت می دهد.


شارژ فوق العاده
مشترکان اعتباری همراه اول با وارد کردن کد اعتبار خریداری شده به شکل #رمز شارژ*۱۴۲*می توانند از ۳۰ درصد شارژ بیشتر در مدت یک تا ۳ روز بهره مند شوند.

 

تو پیشگامیت، میتونی سوالات رو بپرسی و هم میتونی مطلب منتشر کنی.

پیشگام پلاس   پرسش و پاسخثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل