خارج کردن آهنگ های شریت در اپل

خارج کردن آهنگ های شریت در اپل

با توجه به استقبال شما عزیزان از پست آموزشی خارج کردن آهنگ های تلگرام، آموزشکده پیشگام آی تی تصمیم به جست و جو و پیدا کردن راهی برای خارج کردن آهنگ دریافت شده از برنامه کاربردی Share it کرد و این آموزش کاربردی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با تیم پیشگام آی تی همراه باشید.

ابتدا برنامه File Master را از اپ استور دانلود کنید. وارد برنامه شر ایت شوید و فایل های مورد نظر خود را از My File انتخاب کنید. این آموزش برای تمامی فایل ها اعم از موزیک و ویدئو قابل استفاده است.

قسمت موزیک را باز کرده و دست خود را بر روی فایل مورد نظر چند ثانیه نگه دارید و گزینه Open in را انتخاب کنید و از پنجره باز شده Copy to FileMaster را انتخاب کنید. پس از آن به صورت خود کار وارد برنامه FileMaster خواهید شد.

برای خارج کردن و دریافت فایل خام برنامه iTools را در کامپیوتر شخصی خود نصب کنید و گوشی خود را با کابل اصل به آن وصل کنید و برنامه FileMaster را انتخاب کنید و از گزینه های کنار آن گزینه decument را انتخاب کنید و فایل خود را اکسترت کنید. در ادامه کلیپ این آموزش را تماشا کنید.

 
ثبت یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

  ورود / ثبت نام با حساب گوگل  

 

1 نظر ثبت شده

دیدگاه ها (1)

Gravatar image
مریم   | چهارشنبه,20 مهر 1401

سلام من چندتا فایل صوتی از گوشی اندروید شریت مردم به ایفون ولی پخش نمی شه علامت سوال روش هست قبلا اینکارو کردم پخش می شد اینبار نمی دونم چرا پخش نمی شه